Нідерландський телеканал "Silence TV", на час карантину надає вільний і безкоштовній доступ до свого контенту


Гарна новина. Нідерландський телеканал "Silence TV", на час карантину надає вільний і безкоштовній доступ до свого контенту. Ви вільно можете його переглядати у будь якій частині світу.

Телеканал "Silence World" - це телебачення нового зразка, так зване повільне телебачення. Цей формат з'явився зовсім недавно в Норвегії, суть його полягає в тому, щоб показувати абсолютно інший контент, відмінний від звичайного телебачення.

"На нашому каналі ми показуємо багатогодинні ролики, які благотворно впливають на нервову систему людини, стимулюють процеси споглядання, спостереження і роздуми, - розповідають у компанії, - Ми створюємо спеціальні фільми, які тривають годинами і можуть служити відмінним фоновим зображенням на телевізорі або іншому іншому пристрої. Зазвичай представлені якийсь конкретний процес або дія, зняте начебто одним кадром і на загальному плані. Наприклад, це може бути риболовля або подорож на поїзді. У нас накопичився величезний вибір різноманітних відео, кожен глядач може знайти щось на свій смак. Крім стандартних фільмів, ми пропонуємо фільми про різні заняттях або з неймовірно красивими пейзажами".

Унікальність цього телеканалу полягає в тому, що автори дають можливість реціпієнтам не просто дивитися на палаючий камін або поточну річку, що допомагає розслабитися і скинути напругу, повернути собі гарний настрій: "Наші фільми носять і інформативний характер, оскільки показують різні цікаві популярні і не дуже місця. «Silence World» - це канал, який розрахований на різнопланову аудиторію, він підходить для всієї родини, у нас немає ніяких вікових обмежень. Наш відеоряд відмінно підійде для будь-якого місця, куди люди приїжджають відпочивати. Наш канал чудово підходить для будь-яких закладів і компаній, що працюють в туризмі. Будь то ресепшен в готелі або ж на курорті. Гості в готелі, на курорті, або в круїзі хочуть відпочивати і забути про свої турботи, у нас є такі релаксирующие фільми, які допоможуть їм розслабитися і заспокоїти нервову систему.

Повільне телебачення ідеально підходить для залів очікування в аеропортах і вокзалах, і так далі. Якщо людям доводиться довго чекати свого рейсу, такий фільм - це прекрасна можливість відвернути себе, подивитися щось цікаве, не перенасичене дією і миготять зображеннями.

У багатьох наших фільмах ми часто показуємо природу, і це відмінний варіант для кемпінгів, а також тур фірм, які пропонують послуги еко - туризму. Такі відео налаштовують клієнтів на правильний лад і ідеально доповнюють атмосферу.

Звичайно, варто особливо відзначити, наскільки добре показувати наші спокійні і якісні фільми в ресторанах. Відвідувачі обов'язково оцінять релаксуючий ефект, який чинить повільне телебачення.

Будь-які магазини, що пропонують товари для відпочинку та спорту, неодмінно оцінять фільми, які відповідають їх тематиці. Особливо варто звернути увагу на все відео про різні спортивні заняття, наприклад, йога або тай-чи.

Безумовно, наш телеканал буде дуже доречним в гольф клубі або на іподромі. Медіа контент ідеально впишеться в атмосферу таких закладів і буде служити чудовим доповненням до загального настрою відвідувачів".

Пряме посилання на канал: http://birds.silence.world/?p=1678 Квітня 2020 p.
©http://briz.if.ua/