OPPO презентували нові продукти IoT для створення мультипортальної екосистеми інтелектуальних пристроїв


Компанія OPPO вперше презентувала світу продукти IoT для створення мультипортальної екосистеми інтелектуальних пристроїв. Тепер в асортименті бренду є пристрій для більш простого впровадження 5G — OPPO 5G CPE Omni.
Сьогодні споживачі на ринку високих технологій очікують, що бренди задовольнятимуть зростаючі потреби в інтегрованій продукції. OPPO з самого початку були не лише виробниками смартфонів. Проте зараз бренд активно вивчає та розбудовує екосистему з різних пристроїв та технологій.


 

OPPO 5G CPE Omni

OPPO 5G CPE Omni флагманський пристрій для простого впровадження 5G

6 березня OPPO презентували новий продукт — 5G CPE Omni. Створений на базі модему Snapdragon X55 та оснащений фірмовими 5G-антенами O-Reserve та O-Motion 360°, новий пристрій здатний забезпечити швидкість до 7,5 Гбіт /с у 5G мережі. Вбудована мікросхема магнітного кодування може динамічно регулювати антену через зміни магнітного поля. Як результат, новий пристрій 5G CPE Omni може отримати найкращий і стабільний 5G сигнал в режимі реального часу, незалежно від розміщення.
OPPO 5G CPE Omni включає цілий ряд найкращих у своєму класі технологічних рішень задля розширення сценаріїв застосувань для бізнесу. Завдяки модему Snapdragon X55, пристрій підтримує міліметрову хвилю, смугу частот до 6 ГГц, а також мережі SA і NSA 5G. Ще він охоплює мережі 4G/3G, надаючи користувачам «глобальний та міжмережевий зв'язок».
Пристрій також підтримує Wi-Fi 6 і сумісний з протоколами BLE 4.1 та ZigBee 3.0, надаючи користувачам простий спосіб підключення до 5G у різних ситуаціях.

OPPO Watch — перший годинник бренду з вбудованим стільниковим зв’язком та гнучким дисплеєм

Компанія OPPO також представила свій перший розумний годинник. Для його створення бренд застосував інноваційний гнучкий гіперболоїдний 3D-дисплей, який використовується у флагманських смартфонах бренду. Пристрій оснащений вбудованим стільниковим зв’язком та комплексною системою моніторингу здоров’я. 46-мілліметрова версія має 1,91-дюймовий AMOLED-екран із співвідношенням екрана до корпусу 72,76%, роздільною здатністю 402x476. Завдяки конструкції «ultra-frameless» кожен міліметр простору годинника ефективно використовується.

Що ж стосується акумулятора, оснащений запатентованою OPPO системою витривалості Dual-Chip та технологією зарядки VOOC Flash Charging, OPPO Watch можна повністю зарядити всього за 75 хвилин, а 15-хвилинний заряд дає аж 46% акумулятора, якого вистачає на 18 годин.
Вбудований стільниковий зв’язок та трекінг показників здоров’я підкреслюють особливості цієї серії. OPPO Watch — це стильний спосіб жити вільніше, здоровіше та креативніше. «Це, мабуть, найкрасивіший розумний годинник року», — написав віце-президент OPPO Брайан Шен в нещодавньому пості Weibo.
Після нещодавніх запусків своїх IoT-продуктів компанія OPPO оголосила, що стала офіційним партнером Бостонського марафону. У наступні 4 роки OPPO та Бостонський марафон проводитимуть поглиблені брендові та продуктові колаборації у різних галузях, включаючи смартфони, смарт-годинники та інші продукти IoT. В майбутньому бігуни Бостонського марафону зможуть використовувати годинники OPPO для моніторингу різних показників здоров’я під час бігу.

Після запуску 5G CPE Omni та розумних годинників OPPO продовжить розширювати ряд розумних пристроїв, які охоплюють чотири основні сценарії застосування: особистий, домашній, туристичний та офісний, щоб забезпечити користувачам всебічний технологічний досвід.
 

Навушники OPPO Enco Free TWS — повна свобода від дротів

Ще один продукт з презентованої IoT-лінійки OPPO — навушники Enco Free TWS.  Абревіатура TWS розшифровується як True Wireless Stereo, що можна перекласти як «дійсно бездротове стерео» — навушники звільнені від будь-яких дротів. Вони надзвичайно легкі  (4.6 г) та мають особливу форму, яку  OPPO ретельно дослідили та протестували. Гаджет має дві силіконові насадки: одна для максимального прилягання, друга — для кращого проникнення повітря.

Enco Free TWSпрацюютьна основі шести запатентованих технологій, які покращують деталізацію, баси та діапазон звуку для створення найкращого досвіду прослуховування. Інтуїтивне керування торканнями теж вражає: відповідати та закінчувати дзвінок, змінювати гучність музики та перемикати треки можна одним дотиком. 

Технології TWS та Bluetooth 5.0 дозволяють розділити аудіо на два динаміки для кожного вуха, завдяки чому можна отримати якісніше звучання та більш точну стереосинхронізацію.

Крім того, це дозволяє одночасно споживати дві різні форми аудіо —наприклад, паралельно слухати музику та телефонний дзвінок чи відео.

Навушники TWSпрезентовані у трьох стильних кольорах: білі, що виражають технологічність та легкість; чорні —для прихильників класики та рожеві —для тих, хто хоче додати ніжності. Також для зручності користувачів представлені три різні розміри навушників.

В епоху інтелектуального підключення OPPO планує за три роки витратити 50 мільярдів юанів (7 мільярдів доларів) на створення кращих продуктів та розвиток новітніх технологій. OPPO розширює категорії товарів та збільшує зусилля у побудуванні бренду та співпраці з провідними партнерами у галузі, завдяки чому активно зміцнює глобальний ринок високих технологій, створюючи найкращі товари та послуги для користувачів.

Про компанію OPPO

OPPO– провідний світовий виробник смарт-пристроїв. Із моменту випуску свого першого смартфона – «Smiley Face» – у 2008 році OPPO безперервно прагнули до синергії естетичного задоволення та інноваційних технологій. На сьогодні OPPO пропонує широкий спектр розумних пристроїв, на чолі із серіями Find та R, з операційною системою ColorOS, а також інтернет-сервісами, такими як OPPO Cloud та OPPO +. OPPO працює в більш ніж 40 країнах і регіонах та нараховує понад 40 000 співробітників. Компанія має 6 науково-дослідчихінститутів та 4 науково-дослідчих центри по всьому світу, а також Міжнародний центр дизайну в Лондоні. 23 Березня 2020 p.
©http://briz.if.ua/