Як франківські голови ОСББ пили каву з мером у тролейбусі


Міський голова Івано-Франківська вчора провів зустріч з головами ОСББ. Місцем для проведення події став комунальний тролейбус.

За словами Руслана Марцінківа, під час заходу обговорювали проблеми франківських ОСББ та участь у цьогорічному "Бюджеті участі".

Крім цього, три франківські будинки візьмуть участь у програмі "Енергодім".

"Мова йде про великі інвестиції - 2, 3 і навіть 4 мільйони гривень, які будуть спрямовані у той чи інший проєкт. Зараз люди не чекають, коли їм влада сама дасть гроші, а самі працюють над покращенням ситуації у будинку", - зазначив Руслан Марцінків під час ранкового ефіру на Західному полюсі. 

Довідка:

«ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.
Програма затверджена Наглядовою радою Фонду 16 серпня 2019 року (в редакції від 6 лютого 2020 року) та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

Програма розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності»  та визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» Грантів Бенефіціарам для часткового відшкодування Прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням Заходів з енергоефективності.12 Березня 2020 p.
©http://briz.if.ua/