У Франківську обласну дитячу лікарню може очолити зять директора "Феофанії"


В обласній дитячій лікарні триває конкурс на зайняття посади генерального директора.

У списку претендентів Підвербецька Л.В, Мельник Т.М, Криштафович Я. Л, Курташ О.О. та Дмитренко І.А.
Останній є зятем Ігора Семеніва, директора "Феофанії", якого журналісти підозрюють у зловживанні владою. Детальне розслідування у цій справі провів 24 канал. За зібраними даними, Семененів є близьким другом і бізнес-партнером Зіновія Митника, колишнього очільника Міністерства охорони здоров'я при уряді Азарова. Їхня дружба тягнеться ще з 90-х років. Митник фактично робив Семеніва своїм наступником. Йшовши з однієї посади на іншу, передавав “крісло у спадок”.

За словами члена правління “Центру протидії корупції” Олександри Устінової, цікавим є те, що місце головного лікаря Обласної Івано-Франківської лікарні Семенів, переводячись до Києва, залишив зятю Митника – Остапу Грищуку.

Той і по сьогодні очолює лікарню, на території якої вже встиг вирости після 2010 року величезний приватний медичний центр "Сімедгруп". Він належить дочкам колишнього міністра охорони здоров’я Зіновія Митника, одна з яких – Наталя, за сумісництвом ще й дружина головного лікаря Остапа Грищука”.

Претендент на крісло генерального директора обласній дитячій лікарні Ігор Дмитренко також може бути причетним до зловживання службовим становищем. Так, на сервісі Опендатабот йдеться про те, що ТОВ "ДІМС", засновниками якого є Дмитренко та його дружина, підозрюють у розтраті бюджетних коштів. Детальніше про справу тут.

Франківські лікарі розповіли, що в обласній лікарні на Пасічній навмисно не ремонтують спеціалізований апарат, щоб хворих скеровувати в "Сінедгруп" або "Альтмед", який очолює дружина Ігора Дмитренко - Наталія Ігорівна. 

Лікарі хвилюються, що схожа історія чекає на ОДКЛ, якщо крісло генерального директора займе зять Семеніва.
Додамо, засідання постійно діючої конкурсної комісії Департаменту охорони здоров'я ОДА на зайняття посади генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня» відбудеться 4 лютого о 11:00 у приміщенні департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
 31 Січня 2020 p.
©http://briz.if.ua/