У франківському Карітасі розпочала роботу Міжкультурна майстерня


 29 січня, відбулася перша зустріч в рамках Міжкультурної майстерні. Майстер-клас "Крапковий розпис" об'єднав місцевих мешканців, у тому числі й членів сімей воїнів АТО, та людей, що переїхали зі сходу України. Освоювати нову техніку жінкам допомагала майстриня Арт-студії "Цятка" Сніжана Чорній.

Техніка крапкового розпису прийшла до нас з давнини, вона не є складною, однак дуже допомагає заспокоїтися та віднайти гармонію у душі. Майстрині-початківці у техніці крапкового розпису створювали магніти.

Міжкультурна майстерня - це побудова діалогу через творчість. Кожний регіон має свої особливості та традиції. Завдяки майстер-класам та зустрічам усі охочі зможуть познайомитися з культурою та традиціями західної і східної України та Криму. Це все - задля налагодження взаєморозуміння.

Усі вироби з майстер-класів Міжкультурної майстерні будуть представлені на ярмарку до Дня міста. Майстер-класи будуть відбуватися кожного тижня. Усі охочі можуть слідкувати за анонсами на сторінці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії у Facebook.

Захід відбувся у рамках проекту "Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.30 Січня 2020 p.
©http://briz.if.ua/