В ОДА проаналізували доходи і видатки окремих районів, міст та ОТГ на 2020 рікСьогодні в обласній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки продовжилися робочі наради, на яких проаналізували районні бюджети Коломийського та Галицького районів, місцеві бюджети Коломийської об’єднаної територіальної громади та Бурштинської міської ради.
У заходах взяли участь заступники голови ОДА Дмитро Романюк, Віталій Федорів, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівники профільних департаментів ОДА, райдержадміністрацій, районних, міської рад, Коломийської ОТГ, освітніх та медичних закладів.

«Ми зібралися для того, щоб проаналізувати бюджети, виявити ризики та спільними зусиллями побудувати «дорожню карту», яка дасть нам можливість не мати заборгованості із заробітної плати для працівників бюджетних установ. Наголошую, що необхідно чітко розрахувати бюджетні потреби для того, щоб не мати цієї заборгованості», - зауважила Марія Савка.

Голови РДА, міської ради та ОТГ представили районні та місцеві бюджети на поточний рік. Представники департаменту фінансів ОДА надали їх експертну оцінку.

На нараді обговорювали питання залучення додаткових джерел фінансування, використання коштів державної субвенції, забезпечення ефективної роботи закладів охорони здоров’я, освіти, закупівлю медичних препаратів, оптимізацію галузевих видатків та інші.

Марія Савка наголосила, що потрібно скоординувати зусилля усіх органів влади задля недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати для працівників бюджетних установ.15 Січня 2020 p.
©http://briz.if.ua/