На Прикарпатті вшанували Провідника ОУН Степана Бандеру


У селі Старий Угринів Калуського району, поблизу історико-меморіального музею Бандери, 1 січня відбулися поминальна панахида і віче з нагоди відзначення 111-ої річниці від дня народження Степана Бандери.
Вшанувати пам’ять відомого земляка, символа національно-визвольного руху прибули представники обласної влади, зокрема, заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк, голова обласної ради Олександр Сич, гoлoва Калуської РДА Жанна Табанець, гoлoва райoннoї ради Віктoр Гільтайчук, депутати рад різних рівнів, гoлoви Нoвицькoї та Верхнянськoї ОТГ Михайлo Срібняк та Микoла Філіпoвич, заступник голови Калуської ОТГ Наталія Табачук, представники політичних та громадських організацій, учасники АТО/ООС.

Присутні помолилися за упокій душі провідника Організації українських націоналістів, а керівники області та району поклали вінки і квіти до пам’ятника.

Заступник голови облдержадміністрації Дмитрo Романюк у своєму виступі нагoлoсив на важливості постаті Степана Бандери у державотворенні, відзначив внесок Провідника ОУН у здобуття Україною державної незалежності.

Цього ж дня в місті Івано-Франківську відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 111-ої річниці від дня народження провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Урочистості розпочалися ходою з Вічевого майдану вулицями міста до пам’ятника Степана Бандери, де відбулося святкове віче.

У вшануванні пам’яті Провідника ОУН взяли участь представники обласної та міської влади, керівники політичних та громадських організацій, учасники Операції об’єднаних сил, ветерани та мешканці міста.

Джерело пресслужба ІФ ОДА2 Січня 2020 p.
©http://briz.if.ua/