Випускники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу поповнили лави магістрів


Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Магістрів та викладачів університету привітали заступники голови облдержадміністрації Дмитро Романюк та Світлана Онищук, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, голова обласної ради Олександр Сич, директор інституту гуманітарної підготовки та державного управління, професор Дмитро Дзвінчук.

Виступаючи на урочистостях Дмитро Романюк наголосив: «Система державного управління потребує фахових та високопрофесійних кадрів. Випускники навчалися, здобували знання й досвід через обмін інформацією та нові джерела. Переконаний, що професіоналізація державної служби необхідна для підвищення ефективності роботи органів влади. Ми пишаємося, що на Прикарпатті є такий університет, який готує успішних, досвідчених і професійних молодих фахівців».

Також посадовець зауважив, що для облдержадміністрації надзвичайно важливо залучати до керівництва молодих спеціалістів, які будуть здатні працювати на результат та підвищувати ефективність управлінських процесів в нашій країні.

163 випускники, які навчалися за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування», «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та «Філологія, переклад» урочисто отримали дипломи магістрів.

«З 1997 року на теренах Прикарпаття успішно функціонує магістратура державного управління та саме тут формується управлінська еліта Прикарпаття. Зараз в Україні проходить реформа децентралізації, тобто повноваження передаються на місця. Новоствореним об’єднаним територіальним громадам потрібні фахові та висококваліфіковані спеціалісти системи державного управління» - зазначила Світлана Онищук.27 Грудня 2019 p.
©http://briz.if.ua/