410 учнів з 18 шкіл та ліцеїв Івано-Франківська опановували ІТ-технології завдяки соціальному проекту «Година коду»


Уже 4 роки поспіль Івано-Франківський ІТ Кластер організовує візити місцевих школярів та ліцеїстів до ІТ компаній. Цього року до «Години коду» – щорічної міжнародної акції, яка відбувається у всьому світі під час Тижня інформатики в першій декаді грудня долучилося 410 учнів з 18 шкіл та ліцеїв Івано-Франківська.

«Година коду» (Hour of Code) – безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.
Компанії, які долучилися: Webmil, SoftServe, Avenga, COAX Software, Eleks, bvblogic, SoftJourn та Університет Короля Данила.
«Година коду» є вже традиційним одногодинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, і залучення учасників до сфери інформатики, незалежно від вибору професійного шляху в подальшому.
Зазвичай, це спільна ініціатива учнів та викладачів, адже ще з осені до нас, в Кластер, звертаються вчителі інформатики, і часто чуємо від них, що діти чекають на такі заходи. В деякі школи ми звертаємося самі, або через Департамент освіти, пропонуємо долучитися до акції і завше знаходимо підтримку та зацікавленість, а ще – схвальні відгуки і щасливі обличчя учасників опісля занять», – розповідає директорка Івано-Франківського ІТ Кластеру Мар’яна Озорович.
 17 Грудня 2019 p.
©http://briz.if.ua/