Квести, танці та Миколай: у головному торговому центрі Пасічної відбувся новорічно-різдвяний ярмарок “River Fest”


Свято для малечі та дорослих відбулось цих вихідних у Головному торговому центрі Пасічної “River Park”.

Впродовж новорічно-різдвяного ярмарку “River Fest” франківські хендмейд майстрині презентували відвідувачам свої вироби та проводили майстер-класи, а святкові ельфи-аніматори забавляли дітей танцями і жвавими квестами.

Засновниці екологічного бренку “Пташок” Людмила Балан і Любомира Яцента привезли на подію власні екошопери (торбинки), керамічний посуд, прикраси українських виробників, кондитерську випічку домашнього приготування, а також нетипові барвисті шкарпетки. 

Для нас фестивалі та ярмарки - це атмосфера. Ми приходимо на них заради мотивації. Вони заряджають. Тут бачимо себе у порівнянні з іншими майстринями, отримуємо нову інформацію, досвід спілкування з клієнтом, цінні контакти. Плануємо у подальшому відкривати крамничку, тому зараз знайомимось з франківськими майстринями і запрошуємо їх до спільного створення еко-речей. На “River Fest” уже познайомились з Юлею Білик, яка дає друге життя старим футболкам та в’яже корзинки, що відповідають нашій екофілософії”, - зазначає Людмила Балан.

Про свої враження від свята ділиться майстриня Наталія Захарова: “Дякую ТЦ River Park за гостинність і зручність - все на дуже високому рівні.Також вдячна усім, хто був в нами у ці дні - майстриням, майстрам та відвідувачам. Ми з “Миловарня ДИМКО” дуже задоволені і чекаємо вас всіх у гості”.

Головним гостем ярмарку став Миколай. Він прибув, щоб допомогти дітям написали листи з бажаннями та роздати подарунки.
За словами франківки Олени, вона про свято дізналась від друзів і у перший же день завітала з донечкою аби подивитись, що цікавого тут відбувається: “Моя Софійка дуже чекала на Миколая. Ми прийшли на свято здебільшого заради нього, але тут так весело, що уже другий день не пропускаємо ярмарок. Їй сподобалось брати участь у квестах. Тут вона і побігала і потанцювала, ще й отримала солодощі”.

У торговому центрі обіцяють, “River Fest” стане традиційним святом. Тому уже почали планувати програму для весняного ярмарку.

Більше фото за посиланням >>>>>>>>>


 16 Грудня 2019 p.
©http://briz.if.ua/