У Івано-Франківську відбувся танцювальний конкурс Dance cup of King Danylo University


Днями до Івано-Франківська приїхало понад тисяча танцюристів з усієї України, серед яких такі відомі майстри танцю, як Влад Яма, Інна Мазуренко, Богдан Урхов, Христина Мордзік, Вадим Пономарьов та Яся Коваленко. В Університеті Короля Данила відбувся танцювальний конкурс Dance cup of King Danylo University.

Організатори конкурсу відзначають, що останні роки спостерігається ріст популярності сучасної хореографії та збільшення попиту на професійних танцівників. Ці фактори підкреслюють необхідність якісної професійної хореографічної освіти, адже на певних етапах свого життя кожен танцюрист відчуває гостру потребу в знаннях.

А Університет Короля Данила планує найближчим часом відкрити в коледжі спеціальність «Сучасна хореографія».
Конкурс Dance cup of King Danylo University став своєрідним анонсом відкриття нової освітньої програми. Окрім того, він дає молодим танцівникам можливість здобувати реальний досвід виступу на сцені.

«Ми хочемо, щоб більше підлітків дізналося про нову спеціальність в коледжі УКД. Тим паче, що в результаті змагання кожен член журі обере свого фаворита та подарує йому грант на безкоштовне навчання. Сучасна хореографія повинна відкритися саме тут, в Університеті Короля Данила, адже це заклад з хорошою технічною базою, де панує привітна тепла атмосфера. Все це сприяє формуванню креативної, професійної особистості», – відзначає тренерка Івано-Франківської танцювальної школи Влада Ями, організаторка Dance cup of King Danylo University Наталія Чашечнікова.

Член журі конкурсу, відомий танцівник, фіналіст телевізійного шоу «Танці з зірками», суддя багатьох телепроєктів Влад Яма розповідає, що за свою кар’єру йому часто доводилися зустрічати викладачів хореографії, які не мають права викладати. Їм бракує знань і педагогічного такту.
«Звісно, трапляються талановиті викладачі без професійної освіти, але це радше винятки. Вся справа в знаннях. Коли я спілкуюсь з людиною, відразу відчуваю наявність професійної освіти. Для мене це індикатор надійності, диплом очевидно є перевагою. В Україні важко знайти заклад, де можна отримати якісну освіту саме з сучасної хореографії. В ідеалі це повинен бути красивий, світлий університет, у якому працюють професіонали. Мій ідеальний заклад освіти дуже схожий на Університет Короля Данила. Я тут вперше і скажу відверто, настільки сучасних закладів ще не бачив», – наголошує Влад Яма.
 25 Листопада 2019 p.
©http://briz.if.ua/