Слідчі отримали доступ до дзвінків та смс реєстраторки, яка допомогла рейдернути франківський ринок


Реєстратор Наталія Шилова під час допиту сказала правоохоронцям, що їй нічого не відомо про зміну власників та місця реєстрації ТОВ «Торговий сервіс» - пише КУРС.

Слідчі опитували Наталію Шилову 4 листопада. Під час допиту реєстратор сказала, що жодних змін у реєстр стосовно ТОВ «Торговий сервіс» вона не вносила і їй з цього приводу нічого не відомо.

Аби перевірити слова Шилової, правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про отримання інформації про телефонні з’єднання без розшифрування їх змісту за номером Шилової.

19 листопада слідчий суддя Івано-Франківського міського суду задовольнив клопотання слідчих та надав їм дозвіл на доступ до інформації про вхідні/вихідні дзвінки, смс-повідомлення, нульові з’єднання Шилової з 1 червня 2019 року по цей час.

Раніше суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку Канізької сільради, де зареєстрована Шилова. А саме: ключ державного реєстратора Шилової, печатку державного реєстратора та системний блок від робочого комп’ютера державного реєстратора Канізької сільської ради.

Як писав КУРС, 25 жовтня 2019 року “Торговий сервіс” заявив про спробу рейдерського захоплення. Засновником фірми з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. Зміни в реєстр внесла Наталія Шилова.

Ігор Халаменда в ефірі “112 Україна” заявив про силове захоплення фірми.

“Нові власники” ринку, втім, стверджували, що придбали компанію “Торговий сервіс” в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій.

Правоохоронці у справі про захоплення ТОВ «Торговий сервіс» відкрили кримінальне провадження за трьома статтями: самоправство, підроблення документів та шахрайство.

Івано-Франківський міський суд 28 жовтня арештував майно ТОВ «Торговий Сервіс», аби «нові власники» не могли його перепродати, поки йде розслідування. 30 жовтня суд дозволив правоохоронцям вилучити документи, на підставі яких змінили власників франківського ринку.

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми нещодавно став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстратору Шиловій.

16 листопада Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція в конфлікт не втручалася. Конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція. Коли Ігор Халаменда вже виходив з території ринку та збирався сісти у свою машину, його облили нечистотами.

18 жовтня Ігор Халаменда заявив, що “по-філософськи” ставиться до цього нападу. “Гівно – це до грошей”, – прокоментував Халаменда і пообіцяв, що діяти буде виключно правовими методами.

Джерело: КУРС25 Листопада 2019 p.
©http://briz.if.ua/