На прохання мешканців міста 8 листопада автобусний маршрут №55 буде курсувати до Міського кладовища. Про це повідомила пресслужба КП "Електроавтотранс" ІФ.
Перше відправленя з АС-2 до кладовища 8:44 , останнє 16:03. З кладовища перший рейс 9:55 останній 17:16.