У поліції Івано-Франківщини відзначили кращих правоохоронців і військового капелана


Грамотами, подяками та цінними подарунками керівник обласної поліції відзначив кращих поліцейських і привітав колег з присвоєнням чергових спеціальних звань.

30 жовтня під час проведення відеоселекторної наради керівництва поліції Івано-Франківської області очільник поліції Володимир Голубош з нагоди відзначення Дня військового капелана нагородив клірика, Голову єпархіального відділу по взаємодіі з правохоронними органами і громадськістю Переяславсько-Вишневської єпархії Протоієрея Валерія медаллю «За службу Державі».

Крім того, за встановлення і затримання особи, яка встановила вибуховий пристрій на автомобіль, нагороджено цінним подарунком підполковника поліції Івана Бандуру. За оперативне розкриття злочинів і професійність на службі відзначено подякою ГУНП лейтенанта поліції Олександра Хамуляка, старшого сержанта поліції Віталія Остап’юка, сержанта поліції Миколу Гекманюка та Ліану Левенчук.

Також на нараді присвоєно спеціальне звання «Підполковник поліції» Василю Муляку – начальнику відділу розкриття злочинів проти особи Управління карного розшуку.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини30 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/