Прикарпатська поліція охорони відсвяткувала 67-у річницю


В Управлінні поліції охорони Івано-Франківської області відбулися святкові заходи з нагоди 67-ї річниці з Дня створення підрозділу поліції охорони.
Урочисті заходи розпочались з вітального слова отця Володимира, який відслужив службу за здоров’я правоохоронців.
Начальник Управління поліції охорони полковник поліції Михайло Чорнописький висловив слова подяки особовому складу, за величезну працю, яку вони вклали у розвиток і процвітання служби, адже саме люди в погонах покликані захищати права, свободи, законні інтереси громадян і найцінніше – людське життя.
Окрема подяка пролунала на адресу ветеранів, пенсіонерів, які виявляють активну життєву позицію, весь час перебувають поряд з чинними правоохоронцями, передають молодому поколінню свій багатий життєвий та професійний досвід. Також слова вдячності висловили учасникам антитерористичної операції на Сході.
– Дякуємо Вам, що бороните кордони України, відстоюєте її інтереси. Робите все можливе, щоб нинішнє покоління жило в мирній, заможній, вільній і по справжньому європейській країні.
Наприкінці заходу найкращим працівникам поліції охорони за зразкове виконання службових обов’язків, самовідданість, високий професіоналізм поліцейським були вручені нагороди, грамоти, подяки та цінні подарунки.

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області29 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/