Держспоживслужба попереджає про продаж небезпечних продуктів


До Держспоживслужби надійшло повідомлення про виявлення шига-токсину продукуючої кишкової палички Eschеrichia coli та Listeria monocytogenes у сирі «Бетмаль» виготовленого компанією «Le Moulis» (Франція). Даний харчовий продукт експортувався з Франції в окремі держави - члени ЄС та до України (імпортер компанія ТОВ «Бюро Він» (вул. Мєчнікова,9, м.Київ, 01133);

Також 1 жовтня  виявили мідь у замороженому фруктовому пюре, що експортувалося з Франції (виробник: Boiron Freres SAS) до України (ТОВ «Гранде дольче»).
16 жовтня виявили арсен і ртутб у дитячому харчуванні з тунцем та овочами, що експортується з Чеської Республіки (виробник:Slovacka Fruta a/s/., - AP-N :CZ 314) до України (ТОВ «Смарті Фемілі»).

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».29 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/