У Дубівському лісництві олімпійці та представники влади посадили молодий ліс


Представництво Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області стало ініціатором соціального проекту «Олімпійці Прикарпаття – за чисте довкілля», до якого долучилися президент НОК України, Герой України Сергій Бубка, заступник голови ОДА Віталій Федорів, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, народний депутат Олександр Матусевич, голова НОК в області Мирослав Карабін, а також спортсмени - учасники олімпійських змагань.
Найперше, як і годиться, господарі – працівники лісгоспу – провели інструктаж щодо правильної висадки саджанців. Варто відзначити, що для посадки молодого лісу було підготовлено все необхідне: насамперед впорядковано площа, придбані саджанці, інструмент, рукавички, жилетки та кепки з емблемами акції тощо.

І ось, як мовиться, процес пішов. Бажаючі садити майбутній ліс зайняли місця на рядках – робота закипіла. Із спеціальними інструментами для посадки лісу – мечами Колесова – працювали і лісівники, і олімпійці. Відчувалося неабияке пожвавлення, завзяття, справді був присутній дух змагання.

На площі одного гектара висадили 4600 саджанців бука, явора та дугласії.



24 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/