Франківські студенти розробили універсальний рекламний код


Сьогодні в Університеті Короля Данила святкують День працівників реклами. З цієї нагоди студенти другого курсу кафедри “Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю”  презентували універсальний рекламний код, розроблений під керівництвом викладачки Оксани Говери. За їх словами, це така собі шпаргалка для колег.

“Обєднавши початок фрази із першої колонки з будь-яким її продовженням у другій та третій і закінченням у четвертій, ми отримуємо готове рекламне звернення. Тут є декілька тисяч комбінацій, тому вона безперечно буде корисною для тих, хто готує рекламні повідомлення”, - наголошує студентка Юлія Мельничук.

Розробила дизайн студентка цієї групи Наталя Провальна. Студенти ставили за мету встигнути завершити все до професійного свята і зробити подарунок колегам.

Ініціаторкою та керівницею проєкту, викладачка університету Оксана Говера зазначає, що студенти радо відгукнулись на пропозицію: “Ідея фактично не є новою, а модифікованою. Уже існує універсальний код промов для спічрайтерів, а от рекламного коду не було. Тому я запропонувала студентам на дисципліни "копірайтинг" попрацювати над його розробкою. Під час створення я використовувала психологічну модель побудови рекламного звернення AIDMA”.


 23 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/