«Тату, мамо, йдемо на пари?» У Івано-Франківську студенти отримали змогу запросити на лекції своїх батьків


В Університеті Короля Данила відбулася презентація пілотного проєкту «Тату, мамо, йдемо на пари?». У рамках цієї ініціативи батьки, чиї діти слухають курс «Кримінальне право України», отримали змогу відвідати лекцію кандидата юридичних наук, доцента Олександра Острогляда «Суб’єкт злочину».

Батьки побачили, як проходять пари у їхніх дітей, переконалися в професіоналізмі викладачів, а також змогли знову відчути себе студентами.
«Я побачила анонс заходу в соціальній мережі Facebook і одразу вирішила побувати на лекції, попри роботу та довгу дорогу. Моя донька навчається в УКД вже два роки, але я тут сьогодні вперше. Вражена умовами навчання та ставленням викладачів до студентів», – розповідає мама студентки другого курсу юридичного факультету Університету Короля Данила Лариса Райнова.

Організатор заходу «Тату, мамо, йдемо на пари?» Олександр Острогляд каже, що метою проєкту є демонстрація абсолютної відкритості університету, надання батькам можливості переконатися у правильності їхнього вибору, чи навпаки скорегувати його. Студенти часто роблять самостійний вибір спеціальності, тому й важливо запрошувати батьків ознайомитися з навчальним процесом дітей.

Окрім батьків студентів, на лекцію проєкт «Тату, мамо, йдемо на пари?» завітали і зацікавлені абітурієнти з батьками.
«Моєму синові 13 років, але ми вже обираємо для нього коледж. Точніше, ми уже обрали, а тепер шукаємо найбільш цікаву для нього спеціальність. Відкриті лекції – прекрасний спосіб для майбутнього студента зрозуміти, що на нього чекає в майбутньому та не помилитися із спеціальністю. Тому ми охоче відвідаємо схожі лекції на інших факультетах. Серед суттєвих критеріїв вибору навчального закладу для нас важливі: комфортні приміщення, сучасне оснащення, те, що викладачів приємно слухати, а дітям дозволяють висловлюватися», – пояснює причину свого візиту на захід мама одного з абітурієнтів.


 23 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/