Франківський суд виніс рішення у справі Лєпєніна і "ФК Леверідж"


Cьогодні Івано-Франківський міський суд розглянув справу проти місцевого підприємця. Позивачем виступило ТОВ "ФК Леверідж" з позовом про стягнення заборгованості у розмірі 4 805 782,45 грн. інфляційних втрат та 1 037 761,74 грн. трьох відсотків річних за період з 01.04.2016 року по 31.10.2017 року, нарахованих на заборгованість присуджену до стягнення рішенням Вищого спеціалізованого суду України відповідачу Олегу Лєпеніну.

У матеріалах справи йдеться про те, що підприємець у грудні 2006 року оформив кредит у ПАТ “Укрсиббанк”, а через рік взяв ще один. Загальна сума склала 21 844 465,74 грн. У 2014 році відбулась заміна кредитора з ПАТ “Укрсиббанк” на ТОВ «Фінансова компанія «Леверідж».
З того часу між товариством та підприємцем не припинялась судова тяганина. Пан Лєпенін намагався переконати, що він у договорі кредитування виступав поручителем, а офіційним боржником є ТОВ «Передмістя». Зазначимо, на сьогодні компанія перебуває у стані банкрутства. Проте, ТОВ "ФК Леверідж" стверджує, що на підставі договору поруки, немає судового рішення про його припинення і товариство позивається окремо до поручителя Лєпєніна.

Сьогодні Івано-Франківський міський суд став на бік відповідача і відмовив ТОВ "ФК Леверідж" у задоволенні позовних вимог. Рішення може бути оскаржене.

Нагадаємо, що ця історія не єдина, у яку потрапив пан Лєпєнін. Минулого року його компанія БК “Вертикаль” стала головним фігурантом скандалу довкола забудови у районі вулиць Хіміків-Тролейбусна. Водночас зауважимо, що у мережі з’явилась інформація про відмову компанії від забудови на Пасічній.18 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/