У Франківську провели воркшоп 2D анімації “Очистимо планету” для дітей з порушеннями слуху


У ГО “Робоклуб” відбувся п’ятигодинний воркшоп 2D анімації “Очистимо планету” для дітей з порушеннями слуху.

У майстер-класі взяли участь діти, віком від 10 років, які навчаються на інклюзивній формі навчання у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківськ та у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей з порушеннями слуху.

Учасники познайомились з відкритим програмним середовищем Dragon Bones, дізнались, що таке покадрова та кісткова анімація, та створили власні gif-анімації на тему необхідності сортування сміття.

Організатором заходу є громадська організація “РобокубІФ” в рамках всесвітньої ініціативи Meet and Code за фінансової підтримки ресурсного центру ГУРТ та організаційної підтримки Інклюзивно-ресурсного центру Івано-Франківської міської ради.

Для довідки.
Ініціатива Meet and Code реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe. SAP забезпечує ініціативу Meet and Code через фінансову підтримку та інші ресурси для неприбуткових організацій. Haus des Stiftens gGmbH відповідальна за відбір заходів у Німеччині, Австрії та Швейцарії й за загальне керівництво проектом і координацію фінансування відповідальних організацій-партнерів з мережі TechSoup Europe. Партнери мережі TechSoup реалізовують ініціативу Meet and Code у своїх країнах і відповідальні за відбір учасників. В Україні таким партнером є ресурсний центр ГУРТ. Ініціатива Meet and Code розроблена спільними зусиллями Haus des Stiftens gGmbH та SAP.

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі.

Ідея
Тиждень кодування ЄС ґрунтується на ідеї групи радників екс-комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз, що була підтримана Європейською комісією. Цього року тиждень кодування ЄС відбудеться 5-20 жовтня.
  



9 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/