Експерти Івано-Франківської області цього року опрацювали більше 10 тис. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з інших областей України


З початку поточного року на розгляд експертів Івано-Франківщини надійшло 10 711 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні фахівці опрацювали 9 944 проекти, ще 767 примірників землевпорядної документації перебувають на розгляді. Погодження експертів отримали 7 464 проекти землеустрою, 2 480 – повернуті з негативними висновками розробникам на доопрацювання через наявність суттєвих зауважень.

За цей період на погодження до інших областей фахівці Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області направили 9 392 одиниці землевпорядної документації, з яких 6 167 отримали позитивний висновок, 1 892 – негативний, 1 133 проекти землеустрою перебувають на розгляді.
Загалом з початку запровадження принципу екстериторіальності при погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області прийняли до опрацювання понад 34 тис. примірників землевпорядної документації з інших областей та за же цей період направили на погодження до інших областей близько 33 тис. проектів землеустрою.

Довідково:
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.
 3 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/