Представники ОБСЄ зустрілись із поліцейськими Івано-Франківщини


Сьогодні, 2 жовтня, із робочим візитом до обласної поліції завітали представники Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ).

Іноземні спостерігачі зустрілися зокрема із керівником прикарпатської поліції Володимиром Голубошом та особовим складом обласного управління поліції.

Міжнародні спостерігачі СММ ОБСЄ працюють на території нашої держави від початку розгортання воєнних дій на Сході України та з того часу проводять моніторинг ситуації у сфері безпеки в різних областях.

Зокрема, під час зустрічі поліцейські дізналися про історію заснування організації, структуру, діяльність і особливості роботи в Україні. Представники місії розповіли присутнім, що метою роботи моніторингової місії є збір інформації, встановлення фактів і звітності про ситуацію з безпеки. Гості зауважили, що до повноважень СММ не входить робити висновки або проводити будь-які розслідування.

Іноземні гості акцентували увагу, що моніторингова місія в своїй діяльності дотримується принципів об’єктивності, що є необхідною умовою організації ефективної взаємодії сторін конфлікту.

 2 Жовтня 2019 p.
©http://briz.if.ua/