У Бурштині відзначили 465-у річницю від дня першої писемної згадки про місто


Заходи проходили протягом 21 та 22 вересня на різних локаціях міста. Розпочалося святкування в Будинку культури імені Тараса Шевченка з урочистої академії.

Під час урочистостей кращих представників бурштинської громади було нагороджено почесними відзнаками Бурштинської міської ради та голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За участю духових оркестрів міст Бурштин, Калуш та Долина відбулася урочиста хода центральними вулицями міста, спільне виконання Гімну України та показові виступи.

У рамках проекту «Давай грай» в Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 22 офіційно відкрили та посвятили футбольне поле зі штучним покриттям. На свято приїхав нападник команди «Шахтар» Андрій Тотовицький. Втілення цього проекту стало можливе за участі держави, сприяння компанії ДТЕК і співфінансування міської ради.

Для малечі на пл. Героїв УПА відбулася лялькова вистава, працювали цікаві фотозони, атракціони і найсмачніше – 2.5 метровий торт від міського голови Роксолани Джури. А ввечері на головній сцені відбулося нагородження переможців Західного регіонального фестивалю української пісні та танцю «Бурштинове намисто» та гала-концерт за їх участю.

Під час урочистостей міський голова Роксолана Джура привітала бурштинців зі святом, вручила подарунки двом щасливим сім’ям, в яких нещодавно народилися двійні, новоствореній сім’ї Іроденків, урочиста реєстрація шлюбу яких відбулася саме на День міста та переможцям вікторини на кубок міського голови – команді Бурштинської ЗОШ №1. А також у цьому році було було присвоєно звання «Почесний громадянин міста» Галині Пушкар, засновнику і керівнику Народного ансамблю танцю «Вихор» та зразкового дитячого ансамблю танцю «Вогник».

Свято продовжилося концертом за участі студентського колективу ІФНТУНГ та гурту «Будьмо» за підтримки компанії ДТЕК. Завершився захід молодіжною дискотекою. 23 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/