Конференція готельєрів відбулась на Франківщині


19 вересня у с. Поляниця на території Park Hotel Fomich відбулася IV Велика конференція готельєрів та рестораторів, організована Асоціацією готельєрів та власників садиб Яремчанщини. На захід з’їхалося понад двісті п’ятдесят учасників - представників сфери гостинності з усієї України.
Перед присутніми виступили п’ять топових спікерів. Сертифікований лектор СЕО VisotskyConsultingKiev Катерина Балановська, яка у своєму виступі поділилася досвідом побудови системного бізнесу. Бізнес-тренер Людмила Калабуха розповіла, як швидко і безболісно перетворити заперечення клієнтів на гроші та продажі. Від шеф-кухаря, переможця телешоу «МастерШеф. Професіонали» Павла Серветника учасники конференції дізналися про чесну кухню.Засновник та керуючий партнер маркетингової агенції AimbulanceРоман Гавриш на конкретних прикладах показав, як будувати успішний клієнтський сервіс, а головний ревізор країни - українська телеведуча, журналістка, письменниця та модель Ольга Фреймут навчала готельєрів та рестораторів догоджати найвибагливішому клієнту.
Також на конференції свої товари та послуги, необхідні для успішного ведення готельно-ресторанного бізнесу, представили понад сорок компаній - партнерівзаходу.
  20 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/