На Прикарпатті відбудуться футбольні змагання за Кубок чемпіонів області


Сьогодні та завтра пройдуть перші матчі досить цікавого футбольного змагання - Кубка чемпіонів міст та районів області. Кращі представники своїх районів Прикарпаття боротимуться за звання найсильнішого, пише sport.if.ua.

По суті, деякі з них є потенційними учасниками першості області в наступних сезонах. А участь в Кубку чемпіонів для цих колективів - своєрідна проба пера.

Найбільше представництво в цьогорічному розіграші має Тисменицький район та місто Івано-Франківськ - по три команди. По два колективи представляють Тлумаччину, Калуський район, Городенківщину, Рогатинщину, Богородчанщину. Лише Верховинський район немає свого представника в цьому турнірі.

До речі, одне із центральних протистоянь першого туру транслюватиметься онлайн. Для всіх уболівальників, які не зможуть бути присутні 12 вересня на стадіоні "Гірка" в Івано-Франківську та не матимуть змоги переглянути поєдинок 1-го туру розіграшу Кубка чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області з футболу сезону 2019-2020 років між командами "Ураган" (Черніїв, Тисменицький район) та "Юність" (Верхня, Калуський район), футбольний клуб "Юність" організовує пряму відеотрансляцію гри.12 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/