Шмигаль: Облдержадміністрація працює над залученням коштів для введення в експлуатацію ключових для громад інфраструктурних об’єктів


Сьогодні у рамках робочої поїздки на Рожнятівщину голова облдержадміністрації Денис Шмигаль оглянув хід виконання ремонтних робіт на мостовому переїзді у с. Креховичі Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади.

Вже понад десяток років водії автотранспортних засобів змушені користуватися дерев’яним мостом, який перебуває в аварійному стані. У 2017 році громада розпочала будівництво нового переїзду. Було розроблено проєктно-кошторисну документацію, проведено тендерні процедури та визначено виконавця робіт. Однак через зростання вартості робіт будівельні роботи призупинено.

На сьогодні, за словами голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, відкореговано проєктно-кошторисну документацію. Вартість завершення робіт складає 7 мільйонів 943 тисячі гривень. Понад 7 мільйонів гривень громада очікує отримати із Фонду регіонального розвитку, решту фінансового ресурсу виділяє ОТГ.

«Облдержадміністрація працює над залученням коштів для введення в експлуатацію ключових інфраструктурних об’єктів, адже від їх функціонування залежить розвиток громад та області загалом», - підкреслив Денис Шмигаль. 

Слід відзначити, що даним мостом користується одне із найбільших промислових підприємств Прикарпаття для перевезення вантажів, позаяк поруч з ним розташована вузлова залізнична станція. 12 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/