Мешканці Франківська планують перекрити дорогу на Коновальця


У четвер, 12 вересня, мешканці Івано-Франківська планують перекрити дорогу на вулиці Коновальця.

Про це редакції БРІЗ стало відомо з власних джерел.

Як розповів один із організаторів протесту, місцеві неодноразово звертались до влади щодо ремонту дороги на ділянці вулиць Василишина та Весняної. Однак, жодної реакції чи позитивної відповіді люди не отримали.

Єдине, що їм обіцяли - це провести ремонт наступного року.

“Ми неодноразово зверталися до влади: писали звернення, ходили в Білий дім, дзвонили на гарячу лінію до мера… В усіх відповідях, що ми отримували, нам обіцяли поремонтувати вулиці наступного року. І це вже тягнеться багато часу”, - розповів франківець Ярослав.

За його словами, мешканці кілька разів перекривали Василишина. Тоді на вулиці облаштували пішохідну доріжку і провели частковий ямковий ремонт.

“У нас там багато орендарів, підприємців, техніки - це така собі промзона. Ми сплачуємо багато податків у місцевий бюджет. Нам набридло чекати, нас ніхто не чує. Ми вирішили діяти масштабніше. Така ідея виникла ще навесні. Вона зібрала багато прихильників, але ми відтягували, бо сподівалися вирішити все європейським шляхом. Два місяці тому написали колективного листа, зібрали необхідну кількість підписів і надіслали в Білий дім. Влада дала нам відписку, що грошей у бюджеті немає і ремонту не буде. Ніхто не реагує на наші мирні звернення і прохання. Ми хочемо, щоб нас почули”, - додав чоловік.

Акція протесту запланована на 12 вересня і розпочнеться о 9:00. Люди планують перекрити головну артерію Коновальця - виїзд з міста.

 


 10 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/