Трабли у потязі та репчик про Калуш: Іздрик виступив на Meridian Czernowitz


У Чернівцях триває святкування 10-річного ювілею Meridian Czernowitz. Приїхало сюди чимало прикарпатських поетів: Юрій Іздрик, Тарас Прохасько, Юрій Андрухович.

Другий день фестивалю запам’ятався учасникам яскравим офіційним відкриттям, хвилюючою поезією та шаленим роком гурту “Жадан і Собаки”.

Добряче потішив своїх фанатів і Юрій Іздрик. На його читання прийшло більше сотні людей. Почав свій виступ поет з “траблів”, які спіткали митця на шляху від Франківська до Чернівців.

За словами Іздрика, любов до цигарок зіграла з ним поганий жарт. Перед тим як сісти у потяг він випалив одну, тому шлейф сигаретного запаху приніс з собою у купе. За іронією долі, йому довелось їхати з молодою парою та їх донькою, у якої були явні проблеми шлунку. Запах диму їй явно додавав страждань.

“Лежу я там такий і думаю, гарно починається мій день віддавання кармічних боргів і залатання факапів”, - поділився емоціями Іздрик. 

Далі поет розповів про свої пригоди у готелі, зачитав декілька нових віршів і завершив виступ репчиком про рідний Калуш. Глядачі також приєднались допомагали до виконання твору, додаючи бітів тупанням ногами та хлопанням у долоні.

Більше фото з фестивалю за посиланням.
 7 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/