У Франківську на Південному бульварі відновили монтаж нових труб тепломережі


Не так давно було затоплено каналізаційними стоками траншею тепломережі, що у дворі, котрий утворюють будинки Короля Данила, 11а і Південний бульвар 28 та 30. Роботи по встановленню нових попередньо-ізольованих труб діаметром 159 мм тут було призупинено через аварійне протікання каналізаційних стоків до траншеї, де мали би встановлюватися нові труби.

Вчора, 05 вересня, спеціалісти ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго" ліквідували протікання у підвальній внутрішньобудинковій каналізаційній мережі одного з будинків, що саме і послужило причиною заповнення нечистотами траншеї, де мають бути змонтовані попередньо-ізольовані труби.

Про це йдеться на сторінці підприємства у Фейсбуці.

"Після цього в очищеній траншеї розпочалися роботи з монтажу нових труб тепломережі, що забезпечуватиме впродовж наступних років тепловою енергію прилеглі багатоповерхівки. Адже наближається новий опалювальний сезон і чекати нема можливості.

На жаль, стан підвальних каналізаційних внутрішньобудинкових мереж у цих будинках і надалі залишається в досить незадовільному стані. Проте, роботи з їх ремонту мають виконувати відповідні служби спільно із управителями цих багатоповерхівок та при дольовій участі співфінансування жильців", - додають у теплокомуненерго.6 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/