У Франківську відновили реконструкцію парку Військових Ветеранів


У парк на вул. Військових Ветеранів повернулись роботи. Реконструкція території розпочалась раніше, але через проблеми з фінансуванням змушені були призупинити ремонт. Тепер же зосередились на втіленні головних завдань, що не терплять затримок.

Про це йдеться на сайті міського голови.

«Маємо великий проєкт реконструкції цього парку, але коштів на все поки не вистачає. Тому прийняли рішення реалізувати першочергові завдання. Цього року зробимо територію біля пам’ятника Воїнам-афганцям, доріжку до церкви, встановимо лавочки. Наступного року плануємо продовжити роботи, бо ще багато в задумі. Треба й освітлення, і додаткові алеї, і дитячий майданчик», – зазначив Руслан Марцінків.

Також він додав, що про благоустрій території біля пам’ятника просили й воїни-афганці, адже тут щорічно відбувається панахиди за загиблими.
До слова, цей парк є однією з небагатьох відпочинкових зон, що знаходяться у центрі міста. Тут полюбляють відпочивати і батьки з малечею, і люди похилого віку. Отож, під час реконструкції хочуть врахувати потреби усіх.5 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/