У Калуші стартує "Шкільна футбольна ліга"


У рамках реалізації пілотного проєкту "UEFA GROW" в Калуші відбудуться змагання з футболу "Шкільна футбольна ліга". Пріоритетним завданням цих змагань є залучення більшої кількості школярів до регулярних занять футболом та покращення спортивної інфраструктури закладів освіти міста.

До участі в "Шкільній футбольній лізі", початок якої запланований на останній тиждень вересня, запрошуються збірні команди закладів загальної середньої освіти м. Калуша.

Змагання проводяться серед школярів 2007-2011 років народження окремо у двох вікових групах для хлопців, та у одній віковій групі для дівчат: 3-4 класи (хлопці), 5-6 класи (хлопці) і 4-6 класи (дівчата). За Регламентом, до участі у цих змаганнях не допускаються школярі, які зареєстровані в Інформаційно-статистичній базі даних Української асоціації футболу та є учасниками змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області.

Переможці "Шкільної футбольної ліги" в місті Калуші продовжать боротьбу на обласному етапі за перепустку до Всеукраїнських змагань на призи клубу "Шкіряний м'яч".4 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/