Учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» побували у «Давньому Галичі»


30 серпня в м. Івано-Франківську стартував Міжнародний велопробіг, який завершиться 17 вересня у Берліні.
У велопробігу беруть участь молоді люди з України, Польщі та Німеччини. На велосипедах їдуть тандеми зі зрячого на незрячого учасника.

Їх маршрут пролягав через місто Галич. Учасники велопробігу зробили свою першу зупинку у музеї архітектури та побуту Прикарпаття. Тут їх гостинно зустріли працівники Національного заповідника «Давній Галич» та начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій, яка привітала їх із початком подорожі та побажала щасливої дороги. А на пам'ять про зустріч було зроблено спільне фото.

Довідково

Міжнародний Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» — це тур на велосипедах - тандемах за участі зрячих та незрячих молодих людей з Німеччини, Польщі та України. Велопробіг має стати прикладом інклюзивності в сфері міжнародної молодіжної роботи та сприятиме активній участі всіх людей у громадянському суспільстві. Проект має за мету включити незрячих людей у соціум, налагодити порозуміння й прийняття інвалідності, руйнування стереотипів про те, що інвалідність обмежує людину. А також привернути увагу до важливості доступного простору для всіх, як базового права людини.2 Вересня 2019 p.
©http://briz.if.ua/