У Франківську вшанували пам'ять сучасних Героїв


В Івано-Франківську вшанували пам`ять сучасних Героїв - захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверинітет і територіальну цілісність України.

10 серпня 2014 року розгорнулася одна з найтрагічніших сторінок в історії незалежної України - запеклі бої за Іловайськ. Мужні українські захисник практично взяли під свій контроль місто, однак ворг вдарив у спину і цинічно порушивши державний кордон України ввіши регулярні війська Росії. Згодом ці події охрестили Іловайським котлом. 29 серпня о 8.15 год. організовані колони українських бійців почали виходити так званим "зеленим коридором" - та це була путінська пастка, їх розстріляли немов мішені у тирі.

У ці найчорніші дні загинуло 366 українських воїнів, 429 - отримали важкі поранення, 300 потрапили у полон. Серед загиблих - 11 наших земляків з області та п`ятеро з Івано-Франківська..

Сьогодні, у 5-ту річницю, у меморіальному сквері Івано-Франківська, де поховані Герої, громадськість міста та військові вшанували їх пам`ять. Від імені влади міста секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин поклав квіти до стели загиблих захисників України. 

Джерело: Івано-Франківська міська рада29 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/