Шмигаль: Державний прапор - це наш історичний дух, незламність і пам’ять про героїчне минуле України


Сьогодні, у День Державного Прапора України, в Івано-Франківську відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу. Синьо-жовте знамено підняли голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, а також представники громадськості, почесні жителі міста, рідні загиблих у зоні проведення Операції об’єднаних сил.
Замайорів Державний стяг на Вічевому майдані обласного центру. Освятили та поблагословили знамено представники духовенства різних конфесій.

«Державний Прапор України - це наш історичний дух, наша совість і незламність, пам’ять про героїчне минуле, гордість, слава і велич нації. Допоки над нашими головами майорить наш прапор, жоден ворог нездатен зламати нас, - звернувся до учасників урочистостей Денис Шмигаль. – Будьмо вірними цьому обов'язкові, любімо і шануймо наш стяг, захищаймо його як найцінніший скарб нації, як найбільшу нашу святиню».

Під час церемонії присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про всіх героїв, які із знаменом в руках захищали незалежне майбутнє України. 23 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/