Фахівці юстиції працюють над патріотичним виховання діток Прикарпаття


Фахівці Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області зустрілись із вихованцями Івано-Франківського дошкільного навчального закладу №4 «Калинова сопілка» та в інтерактивній формі поспілкувались з дітками про їхні права.

Про це йдеться на сторінці загальнонаціонального право​просвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО​!».

Права дитини – це можливості, необхідні для комплексного та цілісного розвитку в умовах і відповідно до вимог середовища. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, хоча й існують деякі особливості їх реалізації.

Саме тому, в рамках тижня права до Дня Незалежності України, працівники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області розповідали малечі про державну символіку, встановлення незалежності України та права громадян для формування у вихованців почуття патріотизму. Таке виховання включатиме розвиток любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності, дбайливого ставлення до рідної мови, культури, традицій.

Також, з вихованцями закладу гості побували у захоплюючій подорожі до казок та улюблених мультфільмів, де разом вирішували, які права героїв були порушені. Крім цього, малеча активно розгадувала та вивчала карту «Прав дитини», допомагала Юстимчику, Юстинці та котику Ямпику подолати складний лабіринт.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Діти – це наше майбутнє. Саме тому, проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» наголошує на правах кожного українця, від малого до дорослого, адже знаючи та застосовуючи їх ми подолаємо правовий нігілізм та збудуємо свідому правову державу.22 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/