Франківські рятувальники підвищували майстерність порятунку людей на воді


Статистика свідчить, що кожен рік на водних об’єктах області гинуть десятки людей. Водяна стихія забирає, як правило життя у тих, хто проявляє безпечність та легковажність, нехтуючи елементарними заходами безпеки.

Основними причинами утоплень традиційно залишаються купання у нетверезому стані, порушення правил поведінки на воді, невміння плавати та безконтрольність з боку батьків за дітьми.

19 серпня на міському озері в місті Івано-Франківську, з метою запобігання та попередження загибелі громадян на воді рятувальники провели заняття в школі підвищення оперативної майстерності з організації рятування людей на водоймах у літній період та надання їм допомоги. У заході взяли участь особовий склад відділу реагування на НС, оперативно-координаційного центру, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій Управління ДСНС в області.

Перш за все рятувальникам розповіли як рятувати потерпілих на воді за допомогою кінця Александрова та рятувального круга. Після чого розпочалися практичні заняття. Працівники служби порятунку тренувалися рятувати людей на воді із залученням плавзасобів – надувного човна та надавали першу медичну допомогу постраждалим при утопленні.19 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/