У Дзвиняцькій ОТГ влада і жителі громади взялись захищати ліс


На Богородчанщині місцеві посадовці створили депутатську групу, яка перевірятиме законність вирубки лісу у межах Дзвиняцької ОТГ та стежитиме, щоб не було жодних зловживань. Про це розповів голова громади Микола Волочій під час престуру, ініційованого Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України.

Контроль за вирубкою лісу повинен бути, бо у нас не так багато його лишилось, - наголосив очільник ОТГ. - Ми будемо перевіряти лісорубні квитки та кількість вирубаного”.

За словами пана Миколи, cамі жителі громади також готові посприяти захисту дерев і, при першій необхідності, перекривати дорогу лісовозам: “Ходити лісом і патрулювати нема необхідності. Якщо хтось з місцевих побачив незаконну вирубку, то одразу нам доповідають і ми реагуємо”.

Крім цього, жителі ОТГ не задоволені тим, що вантажівки розбивають місцеві дороги. 

“Є масиви, де люди самі складали гроші і стелили нове покриття. Ми питали у керівництва лісгоспу, як вирішуватимемо це питання, але поки не дійшли згоди”, - наголосив Микола Волочій.

Зазначимо, на території Дзвиняцької ОТГ працює Росільнянське лісництво, яке є частиною ДП «Солотвинський лісгосп».15 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/