У Франківську відбудеться Сьомий Злет Жіночого Ветеранського Руху


17-18-19 серпня в Івано-Франківськ вперше завітають жінки-ветеранки. Протягом трьох днів у місті проходитиме Сьомий Злет Жіночого Ветеранського Руху.

До нашого міста з‘їдуться понад 3 десятка жінок та дівчат-військовослужбовиць, ветеранок і волонтерок російсько-української війни з усієї України.

У минулому році ветеранки провелио шість Злетів по всій Україні. На них дівчата організовувались у Рух, напрацьовували основні напрямки діяльності. На даний момент вже є успішні результати такої роботи: це проєкт ветеранської дипломатії "Амбасадор", за яким українські ветерани подорожують з дипломатичною місією світом та, як прямі учасники війни, розповідають про агресію Російської Федерації щодо України. Також ветеранки мають змогу відпочивати завдяки проєкту "Мандри ветеранок". Вагомим напрацюванням є запровадження стипендії ім. Богдана Радченка, яка дає змогу ветеранам безкоштовно здобувати вищу освіту у кращих ВУЗах України.

За три дні перебування у Івано-Франківську Жіночий ветеранський рух запланував безліч тренінгів, семінарів, зустрічей з відомими людьми Прикарпаття і, звичайно ж, екскурсій. Дівчата будуть ділитися досвідом і розповідати про свій шлях та боротьбу за незалежну Україну.

А ще — заплановано перегляд фільму "Невидимий батальйон" та його обговорення в колі ветеранок, що пройшли війну добровольцями. Фільм буде демонструватися в Палаці Потоцьких у понеділок, 19 серпня о 18.00 год.

Фото: офіційна сторінка "Жіночий Ветеранський Рух" у Фейсбуці
 12 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/