У Франківську на вулиці Биха проведуть реконструкцію замірної дільниці


Котельня, що розташована на вулиці Биха, 3А знаходиться у старій частині забудови обласного центру і є однією з найстаріших. Вона вже не один десяток років забезпечує тепловою енергією багатоквартирні житлові будинки, що розташовані поруч.

Про це йдеться на сторінці ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго".

За цей час окремі вузли зазнали суттєвого фізичного зносу і стали вимагати реконструкції.

До такого висновку прийшли фахівці служби головного метролога ДМП «ІФТКЕ» стосовно необхідності заміни і реконструкції замірної дільниці обліку витрат подачі теплоносія споживачам, а також замірної дільниці обліку витрат зворотної тепломережі діаметром 325 мм.

На вимогу метрологів у Цеху з виготовлення, ремонту та монтажу обладнання і мереж підприємства виготовлено комплект замірних дільниць. Ця робота потребувала особливої, прецизійної точності виконання окремих вузлів, адже отвори мають бути відкалібровані до точно обумовленої величини.
Дана конструкція використовує метод фіксації перепаду зміни тиску теплоносія і його відстеження за допомогою диференціальних манометрів та електроніки”
, - зазначено у повідомленні.

Найближчими днями в котельні, що на вулиці Биха, 3а розпочнуться роботи з модернізації цієї важливої ділянки обліку теплової енергії. Підготовка до зими триває.
 7 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/