Франківська журналістка Оксана Кваснишин чекає останньої хімії


12 серпня франківська журналістка Оксана Кваснишин має пройти останню шосту хімію. Після неї жінку чекає обстеження у вигляді ПЕТ-КТ, тестів та аналізів.

Про це Оксана написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Я не знаю, що буде після них і навіть не хочу зараз про це думати. Зависла у режимі стендбай. Вибачте ті, кому я рідко відписую. Я майже не захожу на фб. Мене від нього нудить. Моя духовна їжа – Святе Письмо і проповіді на ютуб двох греко-католицьких священиків, яких слухаю "запоєм" Романа Братковського та отця Антонія Ніколаєва.

Рекомендую це всім, хто втрачає віру, надію і хоче одужати. Приймаю це як ліки. І ще я дещо пишу… Деякі мої друзі уже знають що це))) А ще одна справа, якою я б хотіла займатись після того як виживу – це проєкт започаткований УГКЦ і стосується він узалежнених від алкоголю осіб. Чому саме цей напрямок? Бо якось так сталось, що увесь цей час мені зустрічались люди, чиї родини зруйнував алкоголь. Але це за умови, що Богові потрібна у цьому моя допомога. Але те, що Він має на мене плани – це точно. Він на кожного має план. На тебе, на мене, на всіх! І любить безмежно кожного з нас. Господь хоче, щоб ми жили", - йдеться у дописі журналістки.

Наразі для завершення лікування не вистачає 1022 євро на 6 хімію, які потрібно зібрати до 12 серпня.

Реквізити для допомоги: 

- гривнева картка "Приватбанку" 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) - чоловік Оксани Кваснишин

- Переказ - Western Union або MoneyGram - Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk) (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім'я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
(Знімає з отримувача 3%)

PayPal okrasulya28@gmail.com - Oksana Krasulya (з позначкою "на лікування Оксани Кваснишин")7 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/