У Франківську зіграли шотландське весілля


Франківка Вікторія познайомилась зі своїм чоловіком Тері у Польщі влітку 2017 року. Він одразу назвав її ” special girl”, а потім пропозиція бути Girlfrend на мості закоханих у Кракові, знайомство з батьками, різні часові пояси та весілля в Україні, пише "Galka" з посиланням на "OGOGO!".

Вікторія познайомилась зі своїм, тепер уже, чоловіком Тері у Кракові влітку 2017 року. Там дівчина жила останні 5 років і закінчила університет. Тері та його батьки з Шотландії, хоча хлопець наразі проживає в Англії.

From the very first moment I knew she was a special girl”, – каже Тері.

Від того літа пара почала переписуватись у “WhatsApp”, а восени Тері знову приїхав до Вікторії, аби запропонувати зустрічатись.

До слова, за тамтешніми звичаями, зустрічатися з кимось та мати girl- чи boyfrend – різні етапи в стосунках. Тому в січні 2018 Террі офіційно запропонував дівчині бути його Girlfrend на мості закоханих у Кракові, там вони разом прикріпили свій замочок.

“З осені ми бачились кожні 3-4 тижні, так виходило через роботу, адже Тері – пілот, багато вихідних немає і часто в роз’їздах. Але це нам не перешкоджало аж ніяк, навіть будучи в інших часових зонах та на кінці світу, ми були в змозі спілкуватись. Так, були безсонні ночі, сльози - це все тяжко, але я вже звикла”, – каже Вікторія.

Через візові проблеми Вікторії не вдавалося переїхати до Тері. Але впродовж двох років стосунки на відстані стали міцнішими, а почуття зростали.

“За цей час ми тричі разом подорожували в Україну. Також ми були разом у Будапешті, Монако Амстердамі. Святкувати новий 2019 ми приїхали у Франківськ. Тері підготував промову українською, він її сам переклав (наразі він знає лише кілька слів українською)”, – каже франківка.

Також, як стало відомо згодом, Тері таємно поговорив з батьком Вікторії про одруження. Все пройшло чудово. В кінці січня Вікторію чекав сюрприз.

“Тері, як завжди, прилетів до Кракова, але сказав мені, що ми кудись їдемо на вікенд. Я наполегливо розпитувала, куди ж ми прямуємо, але до останнього він не зізнався. Вночі перед поїздкою каже: “Пакуй валізу для аеропорту. Ми виїжджаємо завтра вранці”, – розповідає дівчина.

Зранку вони приїхали в аеропорт, але Тері закривав очі Вікторії на всі інформаційні табло з маршрутами літаків.

“І вже аж коли ми сиділи в терміналі – були два вильоти – один в Цюріх, а інший в Рим. Всі люди зайшли на посадку до Риму, а ми далі сидимо. Думаю – значить в Цюріх. Але ні, він встає і ми останні забігаємо на посадку в Рим! Тут я вже почала підозрювати, що все-таки там він і освідчиться”, -каже дівчина.

Під час прогулянки містом, пара підійшла до всесвітньо відомого фонтану Треві. Там Тері став на одне коліно, а франківка заплакала від щастя.

Тері попросив когось нас сфотографувати. І тут він присідає на одну ногу – я почала плакати від шоку! Всі нам аплодували, потім ми пішли на дуже романтичну вечерю біля Колізею. Він спланував цю поїздку ідеально”, – каже франківка.

Закохані почали готуватися до весілля. Це було нелегко, адже залишалося кілька місяців до літа. Важко було організувати усіх гостей, надіслати їм запрошення, забронювати авіаквитки, готель. Для святкування молодята обрали готель з рестораном “Рейкарц” – там і провели виїзну церемонію шлюбу. Весь свій весільний образ жінка придбала у Кракові. Сукню нареченій шили на замовлення. Запрошення на весілля дівчина робила власноруч.

“Я вибаглива і хотіла щось дуже просте, без шифону та мережива, хотіла свій образ більш в аристократичному стилі. Фату також робили під мене, адже хотіла довгу і з квітами на кінці. Образ довершили зачіскою в стилі Мерилін Монро, котру зробила моя мама.

Образ Тері – як справжнього шотландця – він був без білизни під кілтом, і всі за це питали.
Свій костюм Тері дістав як спадок від дідуся. Також в його образі є багато деталей (сумка – sporran, де зазвичай зберігали флягу з віскі та необхідні речі, застібки на шкарпетки це flashes, на правій нозі у шкарпетку вставляється ніж, а ще спеціальне взуття та піджак з камізелькою. Запонки – модель літака (на якому він літає). На підошві взуття у нас було написано фразу з шотландської пісні “I’m gonna be’”.

На мені також був шотландський саш (шарф). Він такого ж самого тартану як і кілт Тері. На весіллі ми мали обряд – наречений закріплював саш на мене за допомогою спеціальної брошки, котра була з шотландською національною квіткою (наш чортополох). Також ця квітка була у букеті та всіх інший декораціях. Традиція з шарфом символізує возз'єднання двох сімей (тобто приєднання мене до його клану), а кожен клан (сім’я) у Шотландії має свій тартан.

Також кілька друзів Тері на весіллі теж були у кілтах, тільки усі різного кольору. Звісно, ми мали українську традицію з вишитим рушником (ми на нього ставали, і той хто перший - голова сім'ї) стали ми одночасно", – розповіла Вікторія.

Не обійшлось і без проблем, адже в Україні прийнято робити зовсім інші типи весіль.

З нашим весіллям було складно, ми мали дуже багато проблем з рестораном, несподівані неприємні сюрпризи в день весілля. Непрофесійна поведінка адміністратора та деяких дівчат-офіціанток нас та наших підрядників шокували, адже в Європі все зовсім по-іншому. Щодо хлопців-офіціантів, то вони були неперевершені: з них треба брати приклад усім. А ще, якщо б не наш координатор, все пішло б не по плану. Також було багато клопотів із мовою, адже все мало відбутися англійською та українською. Також у наших гостей з Британії загубився багаж, тому вони мали великий шопінг у “Велесі”. Але все пройшло чудово, усі гості були задоволені. А наші сім`ї вперше познайомились разом”, – каже франківка.



7 Серпня 2019 p.
©http://briz.if.ua/