На Прикарпатті розшукали неповнолітніх дівчат, які напередодні зникли


Працівники ювенальної превенції оперативно встановили місце перебування і повернули батькам 13-річну мешканку Яремчанщини та 16-річну жительку Долинського району. В обох випадках щодо дітей за час, поки їх місцезнаходження було невідоме, жодних протиправних дій не вчинено.

Про зникнення дівчат як на Долинщині, так і в селі Микуличин Яремчанської міськради в поліцію учора ввечері, 9 липня, повідомили їх батьки.
Школярка з Яремчанщини, як виявилося, пішла з дому ще попередньої ночі. Її ювенальні поліцейські знайшли протягом півтори годин після батькового дзвінка до правоохоронців. Дівчина була у компанії знайомих односельчан. Вона з ними проводила дозвілля, не переймаючись своєю тривалою відсутністю вдома.

Також працівники долинської ювенальної превенції розшукували дівчину, яка пішла з дому в невідомому напрямку після суперечки з батьками. До цього дівчина кілька днів відпочивала у лісі з друзями, а напередодні приходила додому, щоб взяти деякі речі та повернутися до компанії. Після сварки неповнолітня, як згодом встановили поліцейські, подалася назад до урочища, де відпочивала, однак там вже нікого не застала. Неподалік цього місця її й відшукали працівники поліції.

У кожному випадку ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди з дівчатами, яких розшукали, та їх батьками щодо недопущення подібних фактів на майбутнє.

Джерело: поліція Івано-Фракнівської області10 Липня 2019 p.
©http://briz.if.ua/