На Прикарпатті відзначили працівників поліції ювенальної превенції


З нагоди професійного свята працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини отримали подяки від імені керівництва ГУНП.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, наполегливу працю, захист прав та законних інтересів дітей, а також з нагоди відзначення Дня створення в структурі органів внутрішніх справ України уповноваженого підрозділу по роботі з дітьми відзначено кращих працівників та нагороджено подяками від імені керівництва ГУНП в Івано-Франківській області.

Сьогодні, 8 липня, із привітальним словом виступив т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів, який подякував колективу за професіоналізм та зусилля у забезпечені прав та інтересів юних прикарпатців, побажав миру, успіхів у роботі, злагоди та родинного благополуччя.

Присутніх привітала також і начальник відділу ювенальної превенції Алла Бойчук, яка наголосила, що у відділі працюють справжні фанати своєї справи та ті, хто в змозі зрозуміти проблему дитини і професійно надати їй допомогу.

Джерело: поліція Івано-Франківської області8 Липня 2019 p.
©http://briz.if.ua/