ФК "Калуш" завершив перший цикл підготовки до нового сезону Другої ліги


Вінцем першого тренувального збору став товариський поєдинок з бронзовим призером минулорічної Першої ліги луцькою "Волинню". Як і прогнозувалось, наставник "червоно-чорних" Василь Качур зробив ставку на гру від оборони. Щоправда, перший небезпечний момент у зустрічі створили саме калушани - Володимир Савошко та Данило Книш на пару розібрались з оборонцями волинян і Книш, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив у лічених міліметрах від поперечки. Далі "червоно-чорні" зосередились на грі від оборони, створюючи швидкі контрвипади завдяки реактивним Савошку та Книшу. Ближче до середину тайму "Волинь" перехопила ініціативу і лише чудова гра Єгора Поповича на останньому рубежі не дозволила "хрестоносцям" відкрити лік голам у першій сорокап'ятихвилинці.

По перерві Василь Качур традиційно "тасував" склад, давши можливість зіграти великій кількості потенційних новачків команди. Але основне завдання тренера було виконане на всі сто, а глядачі на моршинському "Медику" так і не побачили голів - 0:0.

Попереду у команди кількаденна відпустка, а вже 9-го липня розпочнеться другий цикл підготовки. Наразі відомо, що в команди заплановані два спаринги - проти прем'єр-лігових "Карпат" у Львові та луцькою "Волинню" U-19 на домашньому "Хіміку". Точний час та дату проведення матчів ми повідомимо згодом.

"Волинь" Луцьк - ФК "Калуш" - 0:0 (0:0)
6 липня. Товариський матч. м. Моршин, стадіон "Медик".
ФК "Калуш": Попович, Заваляк (ГНП, 75), Сениця, ГНП, ГНП (ГНП, 68), Кохман (Лебедь, 62), ГНП (Гончар, 58), Савошко (ГНП, 52), ГНП (ГНП, 52, Книш, 90+1), Скакун (ГНП, 58), Книш (ГНП, 66) - повідомляє Інформаційна служба ФК "Калуш".8 Липня 2019 p.
©http://briz.if.ua/