В Університеті Короля Данила відбулося урочисте вручення дипломів випускникам


У неділю, 7 липня, відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Університету Короля Данила та його коледжів. Цьогоріч дипломи бакалаврів отримали понад 300 студентів УКД, дипломи молодших спеціалістів здобули 150 студентів Коледжу УКД та 110 вихованців ІФФКК коледжу імені С.Граната.

Урочиста церемонія відбулася на території Університету Короля Данила. З вітальним словом до вчорашніх студентів, а сьогодні дипломованих спеціалістів, звернулися перший проректор УКД Мирослав Луцький, проректор з соціально-виховної роботи Олег Андрухів та міський голова Івано-Франківська, випускник юридичного факультету Університету Короля Данила Руслан Марцінків.
Від імені студентів УКД, виступив голова Студентської Ради Олександр Невгамонний. Юнак подякував викладачам та університету за привиту любов до науки, виховання позитивних якостей та надані перспективи. Також Олександр закликав ніколи не боятися діяти, адже, як казав Марк Твен, краще шкодувати за тим, що зробив, аніж за тим, що ніколи не наважився зробити.
Подарунком для випускників стало вражаюче вокальне шоу від зірки української естради – Адріани, яка потішила гостей заходу своїми хітами.
Ще однією окрасою свята стала яскрава фотозона, на фоні якої випускники робили пам’ятні фото. Також цього року в Університеті започаткували вручення іменних нагород «за любов до УКД» студентам, які протягом навчання активно долучалися до організації та проведення різноманітних заходів.
Дату проведення урочистостей уже декілька років поспіль обирають самі студенти. Нею традиційно стає 7-ме липня, в честь першого ректора та засновника Університету Короля Данила отця Івана Михайловича Луцького.
 8 Липня 2019 p.
©http://briz.if.ua/