Делегація із Тлумацького району побувала в Німеччині


З 24 по 29 червня, на запрошення благодійної некомерційної соціальної служби дітей та молоді «Sirius GmbH» делегація Тлумацького району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Присяжнюком та начальником служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації Іваном Коваликом побували з дружнім візитом у землі Нижня Саксонія в Німеччині.
В рамках візиту учасники делегації ознайомилися із діяльністю організації Сіріус стосовно догляду, виховання, навчання та соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, з роботою дитячих будинків та притулків, зустрілися з керівництвом сільської громади м. Кірхлінтельн та районних центрів – міст Ротенбург та Ферден.

Також відбулася міжнародна зустріч в Державному офісі соціальних питань, молоді та сім'ї Нижньої Саксонії (м. Ганновер), в ході якої для учасників делегації презентовано структуру та систему роботи державних та недержавних організацій Німеччини на федеральному, земельному та місцевому рівнях щодо надання допомоги дітям і молоді, ознайомлено з правовими основами створення та облаштування дитячих притулків, формами догляду та виховання дітей. Велику увагу в ході зустрічі було зосереджено на обговоренні питання щодо подальшої співпраці служби у справах дітей Тлумацької райдержадміністрації з благодійною некомерційною соціальною службою дітей та молоді «Sirius GmbH» щодо реалізації на території району проекту «Інтенсивна індивідуальна соціальна робота (ІСЕ) - Україна».1 Липня 2019 p.
©http://briz.if.ua/