Долинська ОТГ отримала голову


За попередніми підрахунками голосів перемогу на виборах голови Долинської ОТГ отримав ініціатор об’єднання, міський голова Долини Володимир Гаразд. Про це повідомили в Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України.

«За три каденції на посаді міського голови Долини Володимир Гаразд продемонстрував, що можна ефективно керувати малим містом, впроваджувати інноваційні технології, робити істотні зміни та створювати позитивний імідж міста, що, поза сумнівом, є рушієм його розвитку. Нехай у співпраці сильного лідера Володимира Гаразда, команди його однодумців та громади ефективно розвивається, досягає успіхів і перемог на своєму шляху Долинська ОТГ – як орган місцевого самоврядування нового типу», – йдеться у повідомленні регіонального відділення.
На думку експертів Івано-Франківського РВ АМУ, Долинська ОТГ буде фінансово спроможною, матиме добрі доходи, оскільки для цього є належна фінансова база, потужна промисловість, а в планах – сучасне сільське господарство і бальнеологічний туризм. Ба більше, Долинська ОТГ може стати одним із флагманів економічного зростання в області.
Нагадаємо, вчора відбулися перші вибори місцевих депутатів і голів у 66 об’єднаних територіальних громадах 19 областей України. Ще у 30 ОТГ, до яких приєдналися 50 сусідніх громад, у 13 регіонах пройшли додаткові вибори. Загалом після цих виборів в Україні остаточно сформовано 877 об’єднаних громад.1 Липня 2019 p.
©http://briz.if.ua/