У Франківську створять академію вільної боротьби


Сьогодні, 26 червня, в Прикарпатському національному університеті відбулось підписання Угоди між ВНЗ та Федерацією вільної боротьби в Івано-Франківській області щодо створення на базі закладу академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

За словами ректора Прикарпатського національного університету Ігоря Цепенди, протягом останніх років навчальний заклад активно співпрацює з Федерацією вільної боротьби області. Чимало учнів цієї спортивної школи стають студентами факультету фізичного виховання і спорту ПНУ.

Ми давно виношували цю ідею, шукали локацію та партнерів. Готували таке місце, де можна сконцентрувати всі свої зусилля, зібрати кращих тренерів та спортсменів і, в достойних умовах, готувати їх до нових звершень”, - розповів президент Федерації вільної боротьби в Івано-Франківській області Едуард Прощук.

Академію буде очолювати декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету Ярослав Яців.

Створення академії має велике значення. Крім того, що ми будемо популяризувати здоровий спосіб життя та вільну боротьбу, ми ще матимемо унікальну лабораторію з підготовки фахівців галузі фізичного виховання та спорту. Адже тут наші студенти будуть проходити практику і побачать в яких умовах працює тренерський штаб”, - зазначив професор Яців.

 


 26 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/