У Франківську кільком приватним підприємствам перекрили холодну воду


Сьогодні, 14 червня,спеціальна комісія КП «Івано-Франківськводоекотехпром» здіснила повне обстеження каналізаційної, водопровідної мереж і дощових стоків від мікрорайону БАМ до вул. Набережна.

Повідомлення про це з’явилося на сторінці Водоканалу.

До складу комісії увійшли: генеральний директор Роман Кімачук, головний інженер Микола Вабіщевіч, начальник каналізаційних мереж Богдан Нищук, начальник виробничо-технічного відділу Ярема Самборський та аварійна бригада майстрів.

“Було повністю досліджено усі можливі витоки, які спричиняють забруднення потічка. У ході проведення обстеження, було виявлено ряд підприємств і підприємців, які здійснюють незаконні скиди фекальних стоків, до дощоприймальної каналізації. На даний момент повністю припинено подачу холодного водопостачання приватним підприємствам, організаціям, які знаходяться на прилеглій території, до повного виявлення причини забруднення. На деяких підприємців, було складено приписи. 

Також проводиться повністю промивання колодязів, для встановлення самовільних врізок. Є місця, де ми не можемо відслідкувати чи там немає незаконної врізки, тому, що відсутні каналізаційні люки, проте ми робимо все, щоб відшукати такі порушення, та ліквідувати їх”, - йдеться у дописі.

Також у повідомленні зазначено, що підприємцям було запропоновано отримати технічні умови, або встановити локальні очисні споруди, щоб якість їх стоків відповідали повністю санітарним нормам.

“На дорозі було знайдено каналізаційний колектор, який не знаходиться на нашому балансі. Чий він - нам невідомо. Стоки даного колектора, також потрапляли у потічок, тому нами було прийнято рішення повністю заглушити його.

Тому, щоб повністю убезпечити попадання каналізаційних стоків в дощовий колектор, забудовники, які проводять поруч будівельні роботи, взяли на себе зобов’язання збудувати новий дощоприймальний колектор. До кінця місяця, вони його добудують, а місце старого колектора буде повністю ліквідовано”, - повідомляє пресслужба Водоканалу.14 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/